Montáž ochranných hrotov a sietí proti vtáctvu

Hniezdenie a pristávanie vtáctva v okolí príbytkov a verejných priestorov spôsobuje znečistenie, zápach a časté kolízie s vtáctvom. Efektívnym spôsobom ako tomu zabrániť je montáž hrotov alebo sietí proti vtáctvu.

Hroty sa montujú napríklad do rohov medzi podhľad a fasádu, čo vtáctvu zabráni vo výstavbe hniezd, prípadne na rôzne rímsy, na ktoré si vtáctvo sadá. Siete sa zväčša montujú na veľké otvorené plochy ako napríklad balkóny, schodiská a terasy.


Montáž reklamných banerov

Ak potrebujete zviditeľniť svoje podnikanie alebo podujatie veľkoplošne, veľkoformátovo a vo výške sme tu pre vás. Tiež inštalujeme propagačné tkaniny na fasády  celých budov. V našej ponuke je aj inštalovanie plastických nápisov a log na fasády budov, ktoré ponúkame v rámci stavebných prác.  


Montáž snehových zábran

Snehová zábrana je najlepšia ochrana pred pádom snehu zo strechy, čo je ideálny spôsob ako eliminovať pracovný, či iný úraz a škodu na majetku.

montazne prace

 

Ozvite sa nám

logo bottom

Fraxinus, s.r.o.

Lúčky 83, 03482 Lúčky, SR

+421 949 557 503

info@pracenalane.sk

Kontaktná osoba

Filip Buzák

buzak@pracenalane.sk

+421 949 557 503

 

Sledujte nás

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.