Údržba, čistenie a natieranie striech

Každá plechová strecha si po istej dobe vyžaduje údržbu. Vplyvom počasia sa znižuje jej životnosť - dochádza ku korózii, čo môže mať negatívny vplyv na celkovú funkčnosť strechy. Našim klientom ponúkame údržbu vo forme kvalitného vyčistenia a následného antikorózneho náteru.

Pri škridlových strecháchproblémom machy a lišajníky ktoré sa uchytia na nerovnej textúre strešnej krytiny a dokážu ju celú pokryť. V tomto prípade ponúkame čistenie vysokotlakovým systémom wap.

Ponúkame aj montáž snehových zábran, natieranie a čistenie žľabov.

Kalkulačka ceny náteru vašej strechy*

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Rozmery: 0 x 0 m
Plocha: 0.00 m2
Jednotková cena: 0.00 € / m2
Cena: 0.00

  • strmá strecha - tažko pochôdzna aj s istením (velmi strmá, rôzne chatky, atypické sedlové strechy) alebo členitá (strešné okná, vikiere, viac striech výškovo členených),
  • výpočet ceny je len orientačný, pre presnú kalkuláciu nás kontaktujte.

 


Natieranie fasád bytových a rodinných domov, odplesnenie fasád

Fasádne omietky sú často ideálnym povrchom pre zachytávanie plesní. Tie znižujú životnosť omietok, sú zdraviu škodlivé a neestetické. Takáto fasáda vyžaduje vyčistenie a náter.

Pri odplesňovaní sa na fasádu aplikuje chemický prostriedok, ktorý sa nechá niekoľko minút pôsobiť a následne sa opláchne  vodou. To zabezpečí odstránenie plesní a prípravu povrchu na náter. Následne sa aplikuje penetračný a dvojvrstvový protiplesňový náter. 


Natieranie kovových konštrukcií

Do portfólia našich služieb patrí aj údržba veľkých kovových konštrukcií ako sú:

  • haly,
  • mosty,
  • vysielače,
  • stožiare.

natieranie

 

Ozvite sa nám

logo bottom

Fraxinus, s.r.o.

Lúčky 83, 03482 Lúčky, SR

+421 949 557 503

info@pracenalane.sk

Kontaktná osoba

Filip Buzák

buzak@pracenalane.sk

+421 949 557 503

 

Sledujte nás

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.