Tmelenie medzipanelových špár bytových domov

Na panelových domoch často dochádza k zvetraniu a následnému vypadnutiu tesniacej hmoty v horizontálnych a vertikálnych medzipanelových špárach.

Nasleduje prienik vody medzi panely čo spôsobuje napr. praskanie rohov panelov, zvýšenú vlhkosť v bytoch prípadne vznik plesní. Tieto špáry je potrebné prekryť pružným tmelom, ktorý zabráni prenikaniu vlhkosti.

 


Opravy fasádnych prvkov

Fasádne dekoračne prvky ako ozdobné stĺpy a profily, plastické nápisy na budovy, plastické firemné logá a podobne majú len obmedzenú životnosť.

Využitím stavebných služieb Práce na lane môžete ich životnosť predĺžiť. Kontaktujte nás a nájdeme optimálne riešenia na to, aby vaša fasáda vyzerala stále ako nová.

fasadne prvky

 


Sanácie a opravy komínov

Majitelia domov musia aspoň raz ročne (v niektorých prípadoch, v závislosti od technického riešenia, aj častejšie) zabezpečiť kontrolu komína. Túto povinnosť im ukladá novela zákona o ochrane pred požiarmi. V prípade, že z kontroly vyplynie povinnosť komín opraviť vieme ako na to. Tiež zabezpečujeme všetku údržbu a sanáciu komínov.

Ozvite sa nám

logo bottom

Fraxinus, s.r.o.

Lúčky 83, 03482 Lúčky, SR

+421 949 557 503

info@pracenalane.sk

Kontaktná osoba

Filip Buzák

buzak@pracenalane.sk

+421 949 557 503

 

Sledujte nás

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.