Ukážka zo zrealizovaných prác, ktoré približujú rozsah a obsah našich služieb. O kvalite práce spoločnosti Práce na lane svedčia desiatkych spokojných zákazníkov, ktorí si naše služby opakovane objednávajú. Ak chcete patriť medzi nich kontaktujte nás.

Stará hliníková krytina na evanjelickom kostole v obci Jasová, vyžadovala nový náter a to aj spolu s poškodenou  fasádou a dalšími fasádnymi prvkami ako  napr.  s korodované hodiny v kostolnej veži.

Kvôli ohrozeniu bezpečnosti na hlavnej ceste do kúpeľov v Lúčkach sa obec rozhodla pre čisťenie travertínového brala od náletových drevín a drevín v zlom zdravotnom stave.

Kompletná obnova strešnej krytiny a fasády na strašom rodinnom dome v obci Strekov.

Náter strechy na chatkách nad Palcmanskou Mašou, strechy boli značne znečistené, farba sa odlupovala vo veľkých šupinách.

Stará plechová strecha na rodinnom dome v Lúčkach, okres Ružomberok bola s niekoľkými vrstvami starej farby, s odlupujúcim sa náterom vo väčších šupinách, hrdza pokrývala asi na 15% plochy strechy.

Kvôli odlupujúcej sa starej farbe na streche rodinného domu bolo potrebné odstrániť voľné časti starého náteru, vyčistenie a odmastnenie povrchu vykonané pomocou vysokotlakového systému WAP.

Ozvite sa nám

logo bottom

Fraxinus, s.r.o.

Lúčky 83, 03482 Lúčky, SR

+421 949 557 503

info@pracenalane.sk

Kontaktná osoba

Filip Buzák

buzak@pracenalane.sk

+421 949 557 503

 

Sledujte nás

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.